İade ve Değişim

Vazgeçme


Almış olduğunuz ürünü ambajı açılmadan ve kullanmadan fatura tarihinden itibaren 14 gün  içinde  iade edebilirsiniz. Ürünün orjinal kutusu bozlmuş ev tekrar satışa uygun olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Satın almış olduğunuz ürünü varsa aksesuarlarıyla birlkte eksiksiz ve hasarsız iade etmeniz gerekmektedir.

Ürünü iade etmeden önce sitemzde ürün iadesi bölümünden formu doldurunuz. İlgili görevli ürünü nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir. İade nedeni ile yapılan kago gönderimi masrafları tüketici tarafından karşılanmaktadır.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler


Taşıma sırasında ürünün hasar gördüğünü tespit etmek için kapınıza gelen kargo görevlisinin yanıda siparişi açın. Üründe bir hata olup olmadığınınkontrölünü yapın. Hatanın olması durumunda siparişi kargo görevlisinden yardım alarak tutacagınız tutanakla  belirtip ürünü kargo görevlisine  teslim ediniz. Aksi hallde ürünü eksiksiz ve hatasız aldığınızı kabul eder ve iade kabul edilmemektedir. Faturasız ve tutanaksız ürünlerin iade yapılmamaktadır. Belgelerin tarafımıza ulaşmasına takiben 14 gün içinde ürün bedel i müşterin kredi kartına  iadesi yapılmaktadır. Bankadan kaynaklı aksaklıklardan sorumululuk  kabul edilmemektedir.

Ayıplı Ürünler


Teslimat sırasnda fark edilmeden alınan  ve ürünün uygulamasında meydana çıkan ayıplı ürünleri sitemizdeki ürün iade kısmından form doldurunuz. İlgili birim  gerekçenizi uygun görürse, faturanızla birlikte ürünü test emek için firmaya yollar . Firmanın vereceği rapor doğrultusunda  iade işlemi yapılır. Ayıplı ürünlerde kargo gönderimi masrafları tarafımızdan  karşılanır.